Štvrtok 22. júna 2017 - 20:35:46
Navigácia
· Hlavná stránka
· Intro video
· Kontakt
· TeamSpeak
· História klanu
· Členovia
· Retireds
· Pravidlá klanu
· Rebríček hodností
· Prihláška do klanu
· War declare
· Galéria
· Videá
· Archív eventov
· Podporte VK Soft

· Návštevná kniha
· Fórum
· IRC Chat
RuneScape Doplnky
XP XP Table
CMB Combat kalkulačka
HS Hiscores
SC Skill kalkulačky
MHC Max Hit Calculator
Stat Stat Signatures
RuneScape Hiscores
RuneScape Name:

Grand Exchange
Item Name :

Cena:

Members:

Reklama

História klanu

Napísal Viktor 36, dňa 31. mája 2009
Posledná úprava : 19.02.2013

Vznik klanu
Keď som začal hrať RuneScape, tak mi hneď môj kamarát s menom Jozef204 dal 10000 coins aby som mal ako začať. Hovoril mi o tom, že na RuneScape existujú aj klany a on v jednom z klanov je. Vtedy som napísal bossovi klanu White Knights (Bafo33), aby ma zobral do ich klanu. Bol som combat level tridsať a on mi povedal, že ma nezoberie, lebo berú combat 50+. To ma trochu naštvalo a tak som sa rozhodol, že si urobím vlastný klan. Šestnásteho júna 2007 som urobil prvý web klanu a všetko sa začalo. Prvý štyria členovia klanu boli Viktor 36, Jozef204 (dnes už nový account Jozef226), Vojto29 a Hejlus15.

Začiatky klanu
Klan sa pomaly rozbehol a hneď do klanu prišli ďalší členovia. Na začiatku sme brali všetkých bez ohľadu na combat level a iné levely. Asi prvých desať wariek bolo ešte v starom známom Wilde a až potom Wild zanikol a prišla Clan Wars Aréna. Na prvú Clan War nás prišlo asi desať členov. Vybrali sme sa do Wildu, polovica z nás bola nebojácna a šli sme tam aj vo Full Rune aj napriek tomu, že sme mali combaty menej ako 50. Desať minút po vpáde do Wildu sme boli všetci v Lumbridge a bez vecí, ktoré boli vtedy naším celým majetkom.

Neskôr sme začali brať iba combat 50+, potom sme to stále zvyšovali. Najprv 60+, neskôr 75+ až nakoniec 80+. Teraz sme combat levels 90+.

Archív našich Eventov -TU-

Najväčšie organizačné zmeny v histórii klanu
Prvou najväčšou zmenou bola zmena v hodnostiach od hráča Megasniper9 ešte v začiatkoch tohto klanu. Ďalšia veľká zmena tiež súvisela s hodnosťami. Uskutočnil ju Stromovous1 v júni 2010. Vďaka nemu teraz máme náš Rebríček hodností, ktorý už prebehol viacerými úpravami. Veľká zmena tiež nastala v marci 2011. Znovu súvisela s hodnosťami, ale už sa v nej menilo viac vecí. Táto zmena sa uskutočnila vďaka hráčovi menom Molkiss. Rebríček hodností bol úplne prerobený a začalo sa poriadne trénovať. Fórum sa stalo dôležitou súčasťou klanu. Všetky dôležité veci sa odvtedy odohrávajú na fóre.

Poslednými veľkými zmenami prešiel náš klan 8. augusta 2011, keď sa sprísnil režim. Zmenil sa rebríček hodností, zvýšili sa podmienky prijatia a vylepšil sa systém prijatia nových členov.

Vývoj nášho webu
Prvý web sme mali hneď v prvý deň vzniku, čo bolo 16. júna 2007. Tento web fungoval asi rok a pol a zmeny na ňom boli veľké. Keď som sa naučil HTML a objavil som PHP-Fusion tak som urobil nový web. Tento web sme mali dosť dlho ale z istých dôvodov som ho musel presunúť na iný FTP server. Tak sme sa dostali k novej doméne webu. Na nej sme stále používali PHP-Fusion a inštaloval som tam stále nejaké nové modifikácie atď. Bohužial MySQL server začal blbnúť a musel som web presunúť, ale už som nedal PHP-Fusion. Napísal som pár HTML a PHP kódov a tak vznikol náš ďalší web. Novinky som zachoval z PHP-Fusionu, ale web už na ňom nebežal. Teraz to je len o HTML, PHP a CSS. Od januára 2011 máme doménu, na ktorej ste práve teraz. Dúfam, že už nebudú žiadne problémy a tento web nám ostane dlho.

Blue Knight v súčasnosti
Jagex sa v polovici roku 2012 rozhodol, že zmení combat systém v RuneScape. Nahodili Beta server, na ktorom sa dal nový systém testovať. Už vtedy to vyzeralo dosť zle. Bohužiaľ, 20. novembra 2012 prišiel nový systém do hry a warring sa veľmi zmenil. Veľa hráčov zo sveta RuneScape odišlo. Vedenie klanu sa rozhodlo ukončiť kariéru tohto klanu v oblasti warringu, lebo nikto v klane nemal o nový warring záujem. Klan je v súčasnosti iba komunita s webom, fórom, atď. Iba málo členov stále hraje RuneScape.

História domén webu
- blueknights.weblahko.sk
- blueknights.tym.sk
- blueknights.wz.cz
- blueknights.yw.sk
- bk.vksoft.eu

Špeciálne Poďakovanie
Ďakujem hráčom : Jozef226, Vojto29, Swamik1, Jester Cz, Stromovous1

Vedenie klanu

Zakladateľ klanu : Viktor 36
Leader klanu : Viktor 36 - od 16.06.2007 - súčasnosť
God of BK : Vojto29 - hodnosť nasadená asi rok a pol po vzniku klanu (hodnosť zanikla 2.3.2011)

Wild Leader (iba počas Wildu) : Jozef204 - neskôr jeho nový account Jozef226
Wild-Leader : Jozef226 - počas Megasnipera9 leadroval huntingom (Free)

1. CW-Leader : Jozef226 - asi tak rok
2. CW-Leader : Megasniper9 (Meg4sn1peR) - najprv CO-Leader, potom CW asi 3-4 mesiace
3. CW-Leader : Stromovous1 - rok po vzniku klanu, prvý Čech vo vedení, leadroval iba mesiac
4. CW-Leader : Pistolstar
5. CW-Leader : X Ghandhi X
6. CW-Leader : Rooby30 - má nové meno a už nehraje on, account dal kamarátovi
7. CW-Leader : Smrt13265 - v súčasnosti je Retired Official
8. CW-Leader : Jester Cz
9. CW-Leader : Stromovous1 - od 08.12.2009 - 05.09.2010 (prešiel na MH-Leadra)
10. CW-Leader : Viktor 36 - od 05.09.2010 - 27.12.2010 (Boss ako CW-Leader je dočasné riešenie)
11. CW-Leader : Little008 - od 27.12.2010 - 30.01.2011 (rezignoval na generála)
12. CW-Leader : Viktor 36 - od 30.01.2011 - 04.04.2011
13. CW-Leader : Molkiss - od 04.04.2011 - 08.08.2011 (Hodnosť sa premenovala na Warlord)

1. Warlord : Molkiss - od 08.08.2011 - 18.02.2012
2. Warlord : Yzeb - od 18.12.2011 - súčasnosť

1. High Council : xX eReSDe Xx - od 08.08.2011 - 01.10.2011
2. High Council : PvM Devilko - od 01.10.2011 - 18.10.2011
3. High Council : Dilen46 - od 18.10.2011 - 29.05.2012
4. High Council : itzhaha - od 29.05.2012 - 09.09.2012
5. High Council : Tomik sy - od 10.09.2012 - súčasnosť

1. Applicant Manager : Drakerin - od 25.12.2011 - súčasnosť

1. Hunting-Leader : Vrah5 - prvý hunting leader klanu (začínajú sa member huntingy)
2. Hunting-Leader : Jester Cz - do 23.4.2010
3. Hunting-Leader : Swamik1 (Be4rwolf) - od 23.4.2010 do 08.05.2010
4. Hunting-Leader : Vrah5 - od 08.05.2010 - 05.09.2010
5. Hunting-Leader : Stromovous1 - od 05.09.2010 - 27.2.2011 (Posledný MH-Leader)
Štatistiky
TOPlist
Valid XHTML 1.0 Transitional
TOPlist Overiť CSS! Flag Counter
Search
Náš Banner
Blue Knights

HTML kód
ShoutBoard
Info Panel
Dnes má sviatok


Vznik klanu
Vznik klanu
16.06.2007
Existujeme